Krajské kolo Bratislavský kraj

postupujúci
ZŠ Beňovského : ZŠ M. Alexie 1 : 5 ZŠ M. Alexie
ZŠ Nejedlého : ZŠ kpt. Nálepku 2 : 6 ZŠ kpt. Nálepku
chlapci 27.3.2019 Vazovova ZŠ ALEXIE ZŠ kpt. J Nálepku body skóre umiestnenie
Vazovova x 3 ₋ 3 (3 ₋ 4PN) 3 ₋ 3 (3 ₋ 4PN) 0 6 ₋ 6 3
ZŠ M. ALEXIE 3 ₋ 3 (4 ₋ 3PN) x 7 ₋ 4 6 10 ₋ 7 1
ZŠ kpt. J Nálepku 3 ₋ 3 (4 ₋ 3PN) 4 ₋ 7 x 3 7 ₋ 10 2

Krajské kolo Trnavský kraj

28. Marec 2019
ZŠ Školská
ZŠ Pata
12
2
28. Marec 2019
ZŠ Z. Kodálya s VJM
Gym. M.R.Štefánika
0
9
28. Marec 2019
ZŠ Mallého
ZŠ Bernolákova
6
1
28. Marec 2019
ZŠ J.A. Komenského
ZŠ Vajanského
28. Marec 2019
ZŠ Vajanského
ZŠ Vajanského
4
1
28. Marec 2019
ZŠ Mallého
ZŠ Vajanského
9
2
28. Marec 2019
ZŠ Školská
ZŠ Mallého
1
3
28. Marec 2019
Gym. M.R.Štefánika
ZŠ Vajanského
3
4

Krajské kolo Nitra

16. Apríl 2019, 10:00
Športová hala SPU
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra
ZŠ Pohraničná, Komárno
16. Apríl 2019, 10:45
Športová hala SPU
ZŠ Lipová
ZŠ Saratovská 85, Levice
16. Apríl 2019, 11:30
Športová hala SPU
ZŠ SNP 5, Šurany
ZŠ Ul. Sv.Michala, Levice
16. Apríl 2019, 12:15
Športová hala SPU
ZŠ G. Bethlena, Nové Zámky
ZŠ Tulipánová, Nitra
16. Apríl 2019, 13:00
Športová hala SPU
víťaz A1
víťaz A2
16. Apríl 2019, 13:45
Športová hala SPU
víťaz A3
víťaz A4
16. Apríl 2019, 15:30
Športová hala SPU
Víťaz A5
Vítaz A6
16. Apríl 2019, 14:30
Športová hala SPU
Porazený A5
Porazený A6

Krajské kolo Košický kraj

25. Apríl 2019, 09:00
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ T. J. Moussona - Michalovce
ZŠ Požiarnická - Košice
5
0
25. Apríl 2019, 09:50
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar
ZŠ Masarykova - Košice
7
6
25. Apríl 2019, 10:40
Športová hala, Ul 26. novembra
Moldava n.Bodvou
SŠG Užhorodská - Košice
0
5
25. Apríl 2019, 11:30
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ Staničná - Košice
ZŠ Fábryho - Košice
5
1
25. Apríl 2019, 12:40
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ T.J.Moussona
ZŠ V.Folkmár
7
1
25. Apríl 2019, 13:30
Športová hala, Ul 26. novembra
SŠG Užhorodská KE
Staničná KE
4
2
25. Apríl 2019, 15:10
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ T.J.Moussona
SŠG Užhorodská KE
5
3
25. Apríl 2019, 14:20
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ V.Folkmár
Staničná KE
3
5

Krajské kolo Trenčiansky kraj

21. Marec 2019, 09:00
Športová hala Partizánske, Februárová 11
8RG Partizánske
ZŠ Stred P.Bystrica
5
4
21. Marec 2019, 09:50
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ s MŠ Centrum Dubnica n/V 
ZŠ  R. Jašíka Partizánske
6
3
21. Marec 2019, 10:40
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ H.Galoviča Pruské
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica 
4
2
21. Marec 2019, 11:30
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ sv.Augustína P.Bystrica
ZŠ J. A. Komenského Púchov 
4
13
21. Marec 2019, 12:40
Športová hala Partizánske, Februárová 11
8RG - Partizánske
ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom
3
5
21. Marec 2019, 13:30
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ H. Gavloviča - Pruské
ZŠ J. A. Komenského - Púchov
1
2
21. Marec 2019, 15:10
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom
ZŠ J. A. Komenského - Púchov
7
6
21. Marec 2019, 14:20
Športová hala Partizánske, Februárová 11
8RG - Partizánske
ZŠ H. Gavloviča - Pruské
3
7

Krajské kolo Banskobystrický kraj

12. Február 2019, 09:50
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ L. Novomeského ( Lučenec)
ZŠ sv. Dominika Savia ( Zvolen)
4
1
12. Február 2019, 11:30
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ Farská lúka (Fiľakovo)
ZŠ J. A. Komenského (Revúca)
6
5
12. Február 2019, 15:10
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ L. Novomeského - Lučenec
ZŠ Farská lúka - Fiľakovo
8
3
12. Február 2019, 13:30
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ sv. Dominika Savia - Zvolen
ZŠ J. A. Komenského - Revúca
10
2

Krajské kolo Prešovský kraj

13. Február 2019, 08:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Májové námestie - Prešov
ZŠ Šrobárova - Prešov
17
0
13. Február 2019, 08:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ - Veľký Šariš
ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou
4
3
13. Február 2019, 08:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Komenského - Sabinov
ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok
13. Február 2019, 10:15
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Hviezdoslavova - Lipany
ZŠ B. Krpelca - Bardejov
9
0
13. Február 2019, 11:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou
ZŠ G. Haina - Levoča
13. Február 2019, 11:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Juh - Vranov n. Topľou
ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok
13. Február 2019, 13:15
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ M. Nešpora - Prešov
ZŠ - Spišské Bystré
7
1
13. Február 2019, 14:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
SSŠ ESS Solivarská - Prešov
ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce
5
10
15. Február 2019, 09:30
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Májové námestie - Prešov
ZŠ - Veľký Šariš
4
5
15. Február 2019, 08:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
Víťaz C
ZŠ Hviezdoslavova - Lipany
15. Február 2019, 10:15
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou
Víťaz F
15. Február 2019, 08:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ M. Nešpora - Prešov
ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce
4
5
15. Február 2019, 11:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ - Veľký Šariš
ZŠ Hviezdoslavova - Lipany
2
13
15. Február 2019, 11:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou
ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce
4
9
15. Február 2019, 15:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Hviezdoslavova - Lipany
ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce
16
2
15. Február 2019, 14:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ - Veľký Šariš
CZŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou

Krajské kolo Žilinský kraj

25. Február 2019, 08:30
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš
ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín
4
5
25. Február 2019, 10:00
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ Rázusova - Čadca 
ZŠ - Svrčinovec
3
8
25. Február 2019, 13:45
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín
ZŠ - Svrčinovec
7
5
25. Február 2019, 12:15
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš
ZŠ Rázusova - Čadca 
5
2