Krajské kolo Bratislavský kraj

dievčatá 27.3.2019 ZŠ ALEXIE ZŠ kpt. J Nálepku Vazovova body skóre umiestnenie
ZŠ M. ALEXIE x 4 ₋ 2 2 ₋ 1 6 6 ₋ 3 1
ZŠ kpt. J Nálepku 2 ₋ 4 x 1 ₋ 2 0 3 ₋ 6 3
Vazovova 1 ₋ 2 2 ₋ 1 x 3 3 ₋ 3 2

Krajské kolo Trnavský kraj

dievčatá 28.3.2019 ZŠ Kopčany ZŠ Štefánikova ZŠ Strážnická body skóre umiestnenie
ZŠ Kopčany x 5 ₋ 3 5 ₋ 1 6 10 ₋ 4 1
ZŠ Štefánikova 3 ₋ 5 x 2 ₋ 3 0 5 ₋ 8 3
ZŠ Strážnická 1 ₋ 5 3 ₋ 2 x 3 4 ₋ 7 2

Krajské kolo Nitra

15. Apríl 2019, 10:00
Športová hala SPU
ZŠ Nábrežie mládeže, Nitra
ZŠ Saratovská 85, Levice
15. Apríl 2019, 10:45
Športová hala SPU
ZŠ Lipová
ZŠ Beethovenova, Nitra
15. Apríl 2019, 11:30
Športová hala SPU
ZŠ SNP 5, Šurany
ZŠ Pohraničná, Komárno
15. Apríl 2019, 12:15
Športová hala SPU
ZŠ G. Bethlena N. Zámky
ZŠ Ul. Sv. Michala, Levice
15. Apríl 2019, 13:00
Športová hala SPU
víťaz A1
víťaz A2
15. Apríl 2019, 13:45
Športová hala SPU
víťaz A3
víťaz A4
15. Apríl 2019, 15:30
Športová hala SPU
Víťaz A5
Vítaz A6
15. Apríl 2019, 14:30
Športová hala SPU
Porazený A5
Porazený A6

Krajské kolo Košický kraj

24. Apríl 2019, 09:00
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ T. J. Moussona - Michalovce
ZŠ Abovská - Košice
5
0
24. Apríl 2019, 09:50
Športová hala, Ul 26. novembra
SŠG Užhorodská - Košice
ZŠ Masarykova - Košice
5
0
24. Apríl 2019, 10:40
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ Staničná - Košice
ZŠ P. Horova - Michalovce
8
0
24. Apríl 2019, 11:30
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ Belehradská - Košice
ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar
2
3
24. Apríl 2019, 12:40
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ T.J.Moussona
SŠG Užhorodská KE
3
2
24. Apríl 2019, 13:30
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ Staničná KE
ZŠ V.Folkmár
10
1
24. Apríl 2019, 15:10
Športová hala, Ul 26. novembra
ZŠ T.J.Moussona
ZŠ Staničná KE
4
10
24. Apríl 2019, 14:20
Športová hala, Ul 26. novembra
SŠG Užhorodská KE
ZŠ V.Folkmár
2
3

Krajské kolo Trenčiansky kraj

20. Marec 2019, 09:00
Športová hala Partizánske, Februárová 11
8RG Partizánske
ZŠ H.Galoviča Pruské
3
1
20. Marec 2019, 09:50
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ s MŠ Centrum Dubnica n/V 
ZŠ sv.Augustína P.Bystrica
8
1
20. Marec 2019, 10:40
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ Malinovského Partizánske
ZŠ s MŠ Pod hájom 967 Dubnica n/V
8
0
20. Marec 2019, 11:30
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ Stred P.Bystrica
ZŠ J. A. Komenského Púchov 
3
8
20. Marec 2019, 12:40
Športová hala Partizánske, Februárová 11
8RG - Partizánske
ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom
2
1
20. Marec 2019, 13:30
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ Malinovského - Partizánske
ZŠ J. A. Komenského - Púchov
7
4
20. Marec 2019, 15:10
Športová hala Partizánske, Februárová 11
8RG - Partizánske
ZŠ Malinovského - Partizánske
4
6
20. Marec 2019, 14:20
Športová hala Partizánske, Februárová 11
ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom
ZŠ J. A. Komenského - Púchov
6
3

Krajské kolo Banskobystrický kraj

12. Február 2019, 09:00
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ L. Novomeského ( Lučenec)
ZŠ sv. Dominika Savia ( Zvolen)
2
12
12. Február 2019, 10:40
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ Farská lúka (Fiľakovo)
ZŠ J. A. Komenského (Revúca)
4
3
12. Február 2019, 14:20
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ sv. Dominika Savia ( Zvolen)
ZŠ Farská lúka (Fiľakovo)
3
0
12. Február 2019, 12:40
Športová hala -Dukla, Cesta na štadión 28
ZŠ L. Novomeského - Lučenec
ZŠ J. A. Komenského - Revúca
3
4

Krajské kolo Žilinský kraj

25. Február 2019, 09:15
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ M. Medveckej Medvedzie
ZŠ Demänovská Liptovský Mikuláš
4
0
25. Február 2019, 10:45
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ Svrčinovec
ZŠ Rázusova Čadca
15
0
25. Február 2019, 14:15
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín
ZŠ - Svrčinovec
4
2
25. Február 2019, 13:00
Športová hala - Rosinská 4
ZŠ Demänovská - Liptovský Mikuláš
ZŠ Rázusova - Čadca 
3
7

Krajské kolo Prešovský kraj

12. Február 2019, 08:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Lesnícka - Prešov
ZŠ Fintice
3
8
12. Február 2019, 08:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ DSA Mukačevská
ZŠ Hviezdoslavova - Lipany
2
1
12. Február 2019, 09:30
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Nižná brána - Kežmarok
ZŠ Komenského - Bardejov
12. Február 2019, 10:15
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Komenského - Snina
ZŠ - Malcov
5
1
12. Február 2019, 11:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Dolný Smokovec
ZŠ Spišské Bystré
0
6
12. Február 2019, 11:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Šarišské Dravce
ZŠ Sečovská Polianka
2
8
12. Február 2019, 14:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Bajkalská Prešov
ZŠ Juh - Vranov n. Topľou
12. Február 2019, 14:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Važecká - Prešov
ZŠ a MŠ Spišský Hrhov
10
1
14. Február 2019, 09:30
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ - Fintice
ZŠ DSA Mukačevská
2
3
14. Február 2019, 08:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
Víťaz C
ZŠ Komenského - Snina
14. Február 2019, 10:15
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ - Spišské Bystré
ZŠ - Sečovská Polianka
5
2
14. Február 2019, 08:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Bajkalská Prešov
ZŠ Važecká - Prešov
2
0
14. Február 2019, 11:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ DSA Mukačevská
ZŠ Komenského - Snina
1
4
14. Február 2019, 11:45
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ - Spišské Bystré
ZŠ Bajkalská - Prešov
1
2
14. Február 2019, 14:00
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ Komenského - Snina
ZŠ Bajkalská - Prešov
1
0
14. Február 2019, 13:30
Športová hala - Baštová/Okružná ulica
ZŠ DSA Mukačevská
ZŠ - Spišské Bystré
0
3